Pozycjonowanie stron Warszawa Płock, Toruń www

NAJWYŻSZE WYNIKI SEO

Jesteśmy agencją interaktywną, skupiającą się na najwyższych pozycjach w internecie.
Najlepszy katalog firmowy w Płocku – katalog firm Płock

Performance Agency wykonujemy kompletna usługę audytu strony internetowej.

Każda witryna zostaje sprawdzona pod względem technicznym oraz merytorycznym. Następnym etapem po wykonaniu audytu jest zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także aby sprzyjała użytkownikom.

Do audytu sprawdzane są m.in:

Ważnym czynnikiem jest także sprawdzenie zawartości „title” wszystkich stron. Czy się nie powtarzają, czy nie są zbyt długie bądź napchane słowami kluczowymi.Audyt www Płock

Strony powinny zawierać także opis „Description”. Dzięki niemu boty oraz ludzie wiedzą co znajduje się na danej podstronie. W opisach nie wolno przesadzać z ilością znaków. Umiarkowanie i nie powtarzanie słów skutkuje dobrymi wynikami.

Nie wolno dublować adresów prowadzących do tej samej podstrony serwisu. Częstym błędem jest prowadzenie kilkoma adresami do strony głównej. Mamy wtedy kilka podstron o tej samej treści. Google liczy to jako błąd oraz spam, trzeba się przed tym przestrzegać.

Podczas audytu przeprowadzane jest sprawdzenie naszych obrazków, czy zawierają tag opisowy „alt”.

Czynników podczas prowadzenia audytu i następnej optymalizacji strony jest wiele. Jeśli nie wiesz jak przeprowadzić audyt strony, czy jest ona zgodna ze standardami napisz do nas. Wykonamy dla Ciebie audyt strony www, a następnie porozmawiamy o optymalizacji serwisu. Twoja strona na pewno podskoczy w rankingu i zyskasz dzięki temu nowych potencjalnych klientów.