Pozycjonowanie stron Warszawa Płock, Toruń www

NAJWYŻSZE WYNIKI SEO

Jesteśmy agencją interaktywną, skupiającą się na najwyższych pozycjach w internecie.
Najlepszy katalog firmowy w Płocku – katalog firm Płock

Narzędzia Google dla webmasterów. Co to jest?

Dzięki Google Webmaster Tools, bliżej znany dla specjalistów SEO jako „GWT” będziesz otrzymywał szczegółowe raporty dotyczące Twoich stron internetowych. Podstawą przy korzystaniu z narzędzi google jest identyfikacja strony. A następnie po weryfikacji możemy przystąpić do działania. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych czynników GWT.

Identyfikacja strony w Narzędziach dla webmasterów

Metoda zalecana – Przesłanie pliku HTML

Metodą zalecaną przez google jest pobranie pliku weryfikacyjnego, a następnie poprzez program FTP skopiowanie go do folderu głównego naszej domeny. Gdy nasz plik znajdzie się już na serwerze, zostało nam jedynie kliknąć na przycisk „Zweryfikuj”. W tym momencie mamy już dostęp do naszej strony z panelu dla webmasterów.

Metody alternatywne

Najszybszym i najczęściej używaną metodą jest ściągnięcie pliku google i wrzucenie do głównego katalogu domeny. Po kilku sekundach jesteśmy gotowi do działania.

Kategorie Narzędzie dla webmasterów

Wiadomości dla witryny

W tym miejscu otrzymujemy wszystkie powiadomienia oraz uwagi google do naszej strony internetowej.

Udoskonalenia HTML

To miejsce służy Google do sprawdzenia kilku czynników:

Wyszukiwane Hasła

Do tego miejsca użytkownicy SEO zaglądają najczęściej. Dzięki weryfikacji google, możemy dowiedzieć się pod jakimi słowami kluczowymi zostaje wyświetlana nasza strona oraz ile razy użytkownicy kliknęli na nasz link.

Linki do twojej witryny

W tej zakładce możemy podejrzeć łączną liczbę linków do naszej witryny oraz jak wyglądają frazy na które nasza strona jest linkowana.

Pobierz jako Google

Kiedy wprowadzimy na stronie internetowej większe zmiany, a chcemy by google szybciej do nich dotarło warto skorzystać z opcji pobierania. Czasem nawet wciągu 1 minuty google trafi do nas i zaindeksuje na świeżo naszą stronę/podstronę.

Tester pliku robots.txt

Kategoria w której mamy możliwość przesłania naszego pliku robots.txt, a także sprawdzenia podstron, które są czy nie są blokowane przez nasz plik robota 🙂

Mapy Witryn

Gdy zakończymy projekt naszej strony internetowej warto zamieścić na niej plik „sitemap.xml”. Warto też odświeżyć go raz na jakiś czas, gdy naszych podstron dojdzie 🙂