Pozycjonowanie stron Warszawa Płock, Toruń www

NAJWYŻSZE WYNIKI SEO

Jesteśmy agencją interaktywną, skupiającą się na najwyższych pozycjach w internecie.
Najlepszy katalog firmowy w Płocku – katalog firm Płock

Tworzenie stron internetowych


Czemu ważne do pozycjonowania stron internetowych jest zaprojektowanie odpowiedniej strony internetowej? Firmy, które projektują strony stawiają przede wszystkim na jej wygląd. Klient ma być zadowolony i koniec. Nie interesują ich wszelkie standardy sieciowe, kodują byle jak, aby wszystko miało ręce i nogi. Strona internetowa zaprojektowana jest tak by klient widział jej wygląd tak jak wyglądało to na projekcie. Co dalej? Na tym etap tworzenia stron dla firm się kończy.

Po co projektować stronę nie trzymając się zasad?

Zaprojektowanie strony według wytycznych SEO powinno być na porządku dziennym. Jest małe jedno ALE. Firmy jak i osoby, które projektują strony nie znają się na SEO a zatrudnienie specjalisty wiążę się z kosztami strony. Na najsławniejszym w Polsce portalu aukcyjnym można zauważyć, iż firmy projektują strony za 300zł. Czym jest warta strona za 300zł? Tym samym, co samochód za 1,000zł. Mam stronę i mam samochód. I to działa i to działa, czasem coś się popsuje, delikatnie poprawi i może znowu ruszy Cool

Następnie Kowalski chcę zawojować świat i wybić się w SERPACH na najlepsze możliwe dla niego hasła. Co się potem okazuje? Poprawa takiej strony jest droższa niż sam jej zakup. Kowalski wielce zdziwiony, że chcą zedrzeć z niego pieniądze. Bo to nie możliwe, iż dobra optymalizacja witryny internetowej oraz jej audyt wart jest więcej jak strona internetowa.

Bez optymalizacji serwisu nie ma co ruszać z wojowaniem świata. To nie czasy, iż napchaliśmy kilka tagów, dołożyliśmy masę nic wartościowych linków a strona pnie się w górę jak mały psiak.

Proszę zatem pamiętać, aby firma, która projektuje Państwu stronę, miała na uwadze aspekty SEO, a jeśli nie wiedzą o co chodzi, proszę zmienić partnera.
W dzisiejszych czasach nie chodzi tylko o wygląd projektowanej strony internetowej, ale także o jej kod. Strona musi być dostępna dla wszystkich, nie tylko dla Kowalskiego, ale także robotów. Nie dodawajmy zbędnych filmów, czy animacji FLASH. Takie rzeczy możemy oglądać w TV podczas reklam Wink

Współpracujemy z kilkoma firmami, które projektują witryny internetowe. Jeśli chcielibyście Państwo, aby strona internetowa była wartościowa, napiszcie do nas na adres: kontakt@performance-agency.pl na pewno doradzimy.