Pozycjonowanie stron Warszawa Płock, Toruń www

NAJWYŻSZE WYNIKI SEO

Jesteśmy agencją interaktywną, skupiającą się na najwyższych pozycjach w internecie.
Najlepszy katalog firmowy w Płocku – katalog firm Płock

SEO Warszawa


SEO czyli „Search Engine Optimization” a po polsku to optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Co to jest i do czego ma to nam posłużyć?

Zaprojektowanie strony dla agencji SEO to nie lada gratka. Projekt graficzny wstępny, naniesienie kilku poprawek po uzgodnieniu z klientem wymagań, a następnie zaczyna się kodowanie strony. Czy to jest takie proste? Otóż tu można zastanowić się i to porządnie. W internecie możemy spotkać różne ceny za strony internetowe, nawet za 200zł z unikalną grafią. BINGO ! Kupujemy więc i podbijamy nią świat. Oczywiście to żart, niestety realia są inne. Z taką stronę możemy jedynie poszaleć wśród znajomych, o ile nie będą nam mówić, że wszystko im lata na komputerze od lewej do prawej strony.

Żadna Agencja SEO Warszawa nie zaprojektuje nam strony z wykończeniem za 200zł. Od 2,000zł można pewnie by o tym pomyśleć. Oczywiście klienci będą mówili (ale marża) zarabiają pewnie miliony na tym. Nic bardziej mylnego. Przedstawię kilka aspektów na które proszę zwrócić uwagę podczas gdy osoba prywatna/freelancer/firma będzie tworzyć waszą wirtualną przyszłość.

Czynniki SEO Warszawa


1. Grafika umieszczona na projekcieSEO Warszawa

Skąd mają Państwo pewność iż grafika, którą zamieściła firma jest z legalnego źródła? Jeśli zdjęcia kopiowane są z internetu po prostu jest to ścigane przez urzędy za złodziejstwo internetowe. Legalne zdjęcia na stronę kosztują w granicach 5-10zł w zależności jaki ma format to zdjęcie. A więc użyczenie około 10 legalnych zdjęć na stronę to już robi nam się około 100zł.

2. Projekt graficzny strony

Projekt graficzny z uwzględnieniem poszczególnych zasad SEO, rysowaniem ramek menu o odpowiedniej wielkości czy dołożenie projektu logo to dla pracownika firmy około 30h. Przyjmijmy iż grafik we firmie zarabia 20zł netto na rękę, to już właściciel musi zapłacić za niego 600zł. Proszę doliczyć także koszty związane z narysowaniem projektu:

legalne oprogramowanie, prąd, komputer, dojazd do klienta, telefon, zus

Oczywiście tego żaden klient nie liczy

3. Optymalizacja SEO Warszawa pod kątem wyszukiwarek internetowych

Nie będę tu mówił ile zarabia programista PHP, ale uwierzcie mi Państwo, nikt nie będzie optymalizował strony za 100zł uwzględniając w tym minimum 100 czynników. Aby na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy smartfonach wyświetlała się strona tak samo, trzeba poświęcić jej trochę czasu. Jeśli można by zrobić to 1 kliknięciem oczywiście cena za optymalizację wynosiła by 0zł, niestety tak nie jest.

4. Następnie klient prosi o umieszczenie tekstów na stronie. To dodatkowe parę złotych do projektu.

5. Domena internetowa – cenniki ogólnie wszystkim znane – okolo 50-100zł za 1 rok

6. Serwer www – nie mówmy tu o serwerach darmowych, które wczytują się przez 5 lat, a nawet google bot omija je szerokim łukiem. Zainwestowanie na serwer w granicach 100zł na stronę, która ruch nie będzie miała jak wielkie portale na pewno nikomu nie zaszkodzi.
7. Następnie dochodzi koszt pozycjonowania strony. Tu ceny są różne, w zależności od doboru fraz, konkurencja na dane słowa kluczowe. Koszt pozycjonowania jest indywidualny dla każdej domeny na dane słowa kluczowe. SEO Warszawa stara się oczywiście, aby cena była jak najniższa, aczkolwiek utrzymanie pozycjonowania strony nie jest darmowym rozwiązaniem. Czym jest zaplecze strony pozycjonującej? To szereg innych stron internetowych, które dają siłę stronie głównej. Możemy tak to nazwać w skrócie. Więcej informacji mogą Państwo poczytać o pozycjonowaniu na naszym blogu.